100-dniówka

Cześć,

Do matury pozostało 100 dni. W tym czasie na blogu będą pojawiać się posty z zadaniami maturalnymi. 

Jeśli chcesz, razem ze mną przygotowywać się przez te 100 dni do egzaminu ustnego i pisemnego to pierwsze 6 dni (styczeń) możesz wypróbować za darmo.

Nowe zadania będą pojawiały się co dzień, przez 100 dni dzielących Cię od matury.

W kursie znajdziesz 5 typów zadań:

  1. Gramatyka wyjaśnienia wszystkich zagadnień gramatycznych obowiązujących na wybranym przez Ciebie poziomie egzaminu. Do każdego zagadnienia dostajesz krótki test, żeby sprawdzić czy je opanowałeś.
  2. Listening – to zadania ze słuchu. Zebrałam dla Ciebie różne ciekawe nagrania. Po przesłuchaniu tekstu rozwiązujesz test. W teście do każdej odpowiedzi – poprawnej lub błędnej otrzymujesz wyjaśnienie. Dzięki temu uczysz się jak wyłapywać informacje z tekstu.
  3. Reading – tutaj znajdziesz zadania z arkuszy maturalnych z poprzednich lat. Podobnie jak przy zadaniach ze słuchu do każdej odpowiedzi otrzymujesz wyjaśnienie. Ponadto wskazuję Ci ciekawe słowa w tekście, na które warto zwrócić uwagę.
  4. Speaking – przygotowane przeze mnie zadania z matury ustnej, ze wszystkich działów tematycznych, z odpowiedziami. Do wielu zadań otrzymasz odpowiedzi w dwóch wersjach – łatwiejszej i trudniejszej. Ponadto pokażę Ci ciekawe zwroty i słowa oraz pokażę strategie egzaminacyjne przydatne przy poszczególnych zadaniach.
  5. Writing – pokażę Ci jaki sposób napisać poszczególne formy wypowiedzi. Dostaniesz zawsze przykładowe wypracowanie i oprócz tego temat pracy do samodzielnego napisania.

Kurs ma dwa poziomy:

Otrzymasz:

  • dostęp do wszystkich zadań na 130 dni (płacisz za kurs w miesięcznych transzach (30 zł/miesiąc – jeśli uznasz, że nie chcesz kontynuować wystarczy anulować subskrypcję)
  • kalendarz z rozkładem materiału;
Wybierz pakiet

 4,656 total views,  3 views today