Podnieś swój angielski
o jeden poziom w 10 miesięcy!

Czy uczysz się od wielu lat,
ale Twój poziom językowy pozostaje niemal bez zmian?

Spędzasz godziny zakuwając słówka, rozwiązując zadania gramatyczne, ale wciąż masz trudności z płynnym porozumiewaniem się po angielsku?

A może uczysz się już od lat, ale ciągle stoisz w miejscu a jak masz odezwać się w pracy po angielsku to dopada Cię strach i niepewność a język staje kołkiem w gardle?

Pocieszę Cię – nie tylko Ty tak masz! Wielu uczniów napotyka podobne problemy. Często uczymy się angielskiego latami, ale nie dostrzegamy znaczących postępów. Blokada językowa utrudnia nam swobodne porozumiewanie się, a brak płynności w mówieniu staje się frustrujący. Dodatkowo, tradycyjne metody nauki, które skupiają się głównie na nauce gramatyki i słownictwa, często nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Jednak teraz mam dla Ciebie rozwiązanie! Dołączając do Akademii Dive In, zyskasz dostęp do wyjątkowej metody, stworzonej specjalnie po to, aby pomóc Ci pokonać te bolączki językowe. Możesz pozbyć się blokady językowej, opanować nowe konstrukcje gramatyczne, poszerzyć swój zakres słownictwa i zacząć mówić. 

A to wszystko przez wykorzystanie odpowiednich materiałów do nauki oraz wprowadzenie odpowiednich nawyków!

To jest czas, aby podjąć działania i skorzystać z kursu,
który przyniesie Ci realne efekty.

W Akademii Dive In połączyłam różnorodne elementy nauki, które skutecznie pomogą Ci osiągnąć swój cel i przeskoczyć na kolejny poziom. 

Nie skupiamy się na suchej nauce gramatyki i zakuwaniu słówek. Kurs zawiera intensywne zajęciach konwersacyjne, które umożliwiają praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. To właśnie poprzez regularną praktykę mówienia, słuchania oraz czytania członkowie Akademi Dive In przełamują blokadę językową i nabierają pewności siebie.

A wszystko to opiera się na moim autorskim sposobie nauki angielskiego, który nazwałam Metodą Dive In.

 

Stworzyłam dla Ciebie niezwykle skuteczny system nauki angielskiego!

W swojej karierze pracowałam z ponad 100 uczniów w czasie indywidualnych zajęć. Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego jedni odnoszą wspaniałe rezultaty, podczas gdy u innych postęp jest tak mały, że w zasadzie stoją w miejscu.

Poświęciłam kilka miesięcy, na przeanalizowanie tego, co robiły osoby, które osiągały spektakularne wyniki.
 
Rezultatem tych analiz było znalezienie zachowań, nawyków i sposobów na naukę, wspólnych dla wszystkich osób, które w szybkim czasie bardzo osiągnęły płynność w angielskim.
 
Zebrałam je i stworzyłam system nauki, oparty na mojej autorskiej metodzie, którą nazwałam DIVE IN.

4 filary Metody Dive In

Zanurzenie się w języku

jest pierwszym krokiem do podniesienia poziomu Twojego angielskiego.

Planowanie nauki

to ono sprawia, że wiesz co masz robić i nie tracisz czasu.

Nauka z kontekstu

symuluje przebywanie wśród native speakerów, przez co ułatwia przyswajanie języka.

Aktywna nauka

sprawi, że to czego się uczysz zostanie przeprocesowane i zapamiętane.

Ile trwa opanowanie jednego poziomu języka angielskiego?

Przyjmuje się, że potrzeba ok. 200 godzin, żeby opanować jeden poziom języka. Wydaje się dużo, prawda?

Ile to jest 200h? 

Cóż, jeśli na naukę poświęcisz godzinę tygodniowo, to zajmie Ci to ok. 4 lat, ale tylko teoretycznie, przy tak niskiej częstotliwości nauki będziesz potrzebować znacznie więcej czasu.

A co, jeśli zintensyfikujesz naukę i zgodnie z Metodą Dive In zanurzysz się w angielskim? 

Wtedy taki efekt możesz osiągnąć w 40 tygodni (ok. 10 miesięcy), dlatego właśnie tyle trwa kurs na jednym poziomie w Akademii Dive In.

Po ukończeniu kursu w Akademii Dive In zyskasz wiele korzyści, które przekroczą Twoje oczekiwania!

Zastanawiasz się, czy Akademia Dive In jest dla Ciebie?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, to jesteś idealnym kandydatem na członka Akademii Dive In!

Z czego składa się kurs?

Zajęcia online z lektorem

- 2 razy w tygodniu spotykasz się na 45-minutowych zajęciach z lektorem podczas których ćwiczysz mówienie.

- Materiały na zajęcia są przygotowane tak, że trenujesz w ich czasie wykorzystanie słownictwa i gramatyki, które przerabiasz w danym tygodniu.

- Dzięki temu, że zajęcia odbywają się w grupach (3-4 osoby) masz okazję do prowadzenia rozmowy z kilkoma osobami na raz.

- W czasie każdych zajęć, na bieżąco otrzymasz informację zwrotną od nauczyciela o swoich mocnych stronach, jak i o błędach które popełniasz wraz ze wskazówkami, jak możesz je wyeliminować.

- Ćwiczenia bazują na życiowych sytuacjach, przez co będziesz mógł zdobyte umiejętności wykorzystać w praktyce.

- W czasie zajęć z mówienia, będziesz mieć szansę nie tylko przećwiczyć w praktyce poznane słownictwo i gramatykę, ale również pracować nad poprawną wymową.

- Duża częstotliwość (2 lekcje w tygodniu) sprawi, że znacznie przyspieszysz progres i szybciej osiągniesz swój cel.

- Optymalny czas zajęć (45 minut) sprawi, że nie zdążysz się na nich zmęczyć i łatwiej będzie Ci dopasować je do Twojego kalendarza.

Platforma edukacyjna

- Otrzymujesz dostęp do Platformy kursowej, w której znajdziesz lekcje wideo dotyczące gramatyki oraz sposobów uczenia się , materiał na jeden poziom rozłożony jest na 40 tygodni (po 20 na semestr).

- Na każdy tydzień dostaniesz osobny, edytowalny Workbook, w którym będą ćwiczenia wraz z odpowiedziami.

- Znajdziesz tam zadania do mówienia przerabiane w czasie zajęć z nauczycielem oraz zadania z mówienia do samodzielnych ćwiczeń.

- Platforma zawiera też teksty i zadania do ćwiczenia rozumienia ze słuchu czy rozumienia tekstu czytanego, dzięki czemu ćwiczysz te sprawności i poznajesz słownictwo w kontekście, a nie w oderwaniu od rzeczywistości.

- Otrzymasz zadania z pisania, które sprawdzi Ci nauczyciel, co sprawi, że udoskonalisz tę umiejętność i będziesz mieć świadomość swoich mocnych i słabych stron.

- Dostaniesz listę i instrukcję wprowadzania nowych nawyków. Umożliwi Ci to wprowadzenie angielskiego do Twojej codzienności i zanurzenie się w nim.

- Dołączysz do zamkniętej grupy na FB, która jest uzupełnieniem kursu. Na grupie możesz zadawać pytania na temat nurtujących Cię zagadnień, będą się na niej raz w miesiącu odbywać zajęcia live ze mną, poświęcone różnym zagadnieniom z zakresu angielskiego oraz sposobów uczenia się.

Jeśli jeszcze nie masz pewności, to zobacz czym różni się Akademia Dive In od innych kursów lub tradycyjnych korepetycj!?

O autorce

Nazywam się Sandra Winiarska i od 2005 nauczam języka angielskiego, jestem edukatorką internetową i twórczynią kursów online.

Jestem ekspertką w dziedzinie nauczania angielskiego, osobiście pracowałam z ponad 100 uczniami w czasie indywidualnych zajęć. Z pośrednictwem Internetu pomogłam setkom tysięcy osób opanować zawiłości angielskiego. 
 
Przygotowałam też do matury tysiące zadowolonych uczniów  za pomocą swoich kursów.
 
Posiadam też dyplom z Psychologii w Biznesie, bo psychologia to moja druga ogromna pasja. Dlatego właśnie wielką wagę przykładam do dobierania odpowiednich metod nauki oraz właściwego nastawienia do uczenia się angielskiego.
 
Mój kanał na YouTube ma ponad 5 mln wyświetleń, a transmisje na żywo dla maturzystów, które prowadziłam jako gość na Facebook Maturalni.com, przyciągały setki widzów.

Opinie dotychczasowych kursantów z kursu Dive In:

Platforma okazała się dla mnie idealnym rozwiązaniem. Przez lata uczyłam się, ale nie mogłam ruszyć z miejsca. Nawyki zawarte w Platformie dały mi kopa i codzienny kontakt z angielskim. W pół mój angielski poprawił się znacząco i nie czuję już lęku przy spotkaniach z zagranicznymi klientami.

Maria, 39l

Platforma i cała metoda Sandry to nowe spojrzenie na naukę. Zrobiłam porządek w głowie. Nawyki sprawiają, że czuję motywację a super materiały z Platformy sprawiają, że uczę się w ciekawy sposób, a słówka same wchodzą do głowy.

Anka, 27l

Nauka z Platformą jest intensywna, ale nie czuję zmęczenia a raczej satysfakcję. Ciekawe artykuły i nagrania, na których oparte są ćwiczenia sprawiają, że jest inspirująco i przy okazji można dowiedzieć się ciekawych rzeczy nie tylko z angielskiego. W 7 miesięcy nauczyłem się więcej niż na poprzednim w kursie 2 lata, a co najważniejsze, używam tych słówek!

Ksawery, 32l

Dołącz do Akademii Dive In!

Spełnij swoje marzenie o płynnym i poprawnym mówieniu po angielsku!

Elementy kursu

Wartość: 4950 zł

Cena dla Ciebie
395 zł / miesiąc

Oszczędzasz: 2975 zł!

Zniżka przy zakupie do 15.08.2023!

Płacąc z góry za cały semestr otrzymasz 

100 zł zniżki!

PŁATNOŚĆ W RATACH

395 zł/miesiąc 

5 x 395 = 1975 zł

Przy zakupie kursu do 15.08.2023 otrzymasz 10 zł zniżki przy każdej racie!

OPŁATA JEDNORAZOWA

1875 zł/semestr

Przy zakupie kursu do 15.08.2023 otrzymasz dodatkowe 100 zł zniżki.

Często zadawane pytania:

Kurs startuje 04.09.2023

Jeśli Twój angielskie jest na piomach A2-B2 to możesz śmiało zapisywać się na kurs. Po wykonaniu testu określającego poziom zostaniesz dopisany do odpowiedniej grupy.

Dostęp do materiałów otrzymujesz na 12 miesięcy.

Zajęcia prowadzą starannie dobrani nauczyciele, posiadający odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego. Wszyscy dobrze znają założenia Metody Dive In i stosują efektywne metody nauczania. Nauczyciele korzystają z materiałów, które zostały przeze mnie przygotowane, żeby w pełni wykorzystać potencjał przerabianego materiału!

Już teraz podejmij działanie i przenieś swój angielski na nowy poziom!