Nazywam się Sandra Winiarska a moją misją jest wspieranie Was w nauce angielskiego oraz pokazanie, jak (dzięki mojej autorskiej metodzie) osiągać spektakularne rezultaty i pozbyć się blokady!

Wypełnij poniższy formularz, a ja skontaktuję się z Tobą w ciągu 48h i zobaczymy jak mogę Ci pomóc!

Moje doświadczenie w nauczaniu:

0
lat doświadczenia
0
uczniów indywidualnych
0
kursantów na kursach online
0
wyświetleń na YT
0
wyświetleń bloga

Stworzyłam dla Ciebie niezwykle skuteczny system nauki angielskiego!

W swojej karierze pracowałam z ponad 140 uczniami, w czasie indywidualnych zajęć. Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego jedni odnoszą wspaniałe rezultaty, podczas gdy u innych postęp jest tak mały, że w zasadzie stoją w miejscu.

Poświęciłam kilka miesięcy, na przeanalizowanie tego, co robiły osoby, które osiągały spektakularne wyniki.

Rezultatem tych analiz było znalezienie zachowań, nawyków i sposobów na naukę, wspólnych dla wszystkich osób, które w szybkim czasie bardzo osiągnęły płynność w angielskim.

Zebrałam je i stworzyłam system nauki, oparty na mojej autorskiej metodzie, którą nazwałam Metodą DIVE IN.

Metoda Dive In

4 filary Metody Dive In

Zanurzenie

jest pierwszym krokiem do podniesienia poziomu Twojego angielskiego.

Planowanie

to ono sprawia, że wiesz co masz robić i nie tracisz czasu.

Kontekst

symuluje przebywanie wśród native speakerów.

Aktywna nauka

sprawi, że to czego się uczysz zostanie przeprocesowane i zapamiętane.

Dlaczego Metoda Dive In jest taka skuteczna?

Wprowadza angielski w Twoją codzienność co podniesie jego ważność dla Twojego mózgu. Mózg zanczyna zwracać większą uwagę na naukę angielskiego, przez co Ty uczysz się efektywniej.

Zwiększasz intensywność nauki, korzystając z angielskiego każdego dnia, a nie tylko od czasu do czasu w pracy, czy raz w tygodniu na kursie, co przekłada się na szybsze postępy.

Uczysz się poznawać słownictwo i utrwalać gramatykę ze słuchanych, czy czytanych tekstów. Dzięki czemu poznajesz je w ich naturalnym środowisku i zamiast uczyć się wyrwanych z kontekstu słów, widzisz jak fukcjonują w zdaniu.

Uczysz się planować sesje nauki, podczas których poznajesz nowe zagadnienia i utrwalasz wcześniej opanowane; Dobre planowanie pozwoli Ci oszczędzić mnóstwo czasu i robić szybsze postępy.

Podczas nauki Metodą Dive In, przeprogramowujesz swój mózg, tak żeby zwracał uwagę na kontekst słów i uznał angielski, za istotny element Twojego życia. Sprawia to, że zamiast wycinać go, jak różne rozpraszające dźwięki w tle, Twój mózg zaczyna zwracać coraz większą uwagę na angielski, analizuje go i zapamiętuje słówka, a Ty uczysz się bardziej intuicyjnie i mimowolnie.

Przestaniesz tłumaczyć dosłownie zdania w głowie z polskiego na angielski i odwrotnie a zamiast tego zaczniesz myśleć po angielsku, co jest niezbędnym krokiem, do uzyskania płynności!

Kim jestem?

Moją misją jest wspieranie w nauce angielskiego, osób uczących się samodzielnie.

Od 2005 nauczam języka angielskiego, jestem edukatorką internetowa i twórczynią kursów online.

Jestem ekspertką w dziedzinie nauczania angielskiego, osobiście pracowałam z ok. 100 uczniami w czasie indywidualnych zajęć. Za pośrednictwem Internetu pomagam setkom tysięcy osób opanować zawiłości angielskiego.
 
Przywiązuję dużą uwagę do dobierania odpowiednich metod nauki oraz właściwego nastawienia do uczenia się angielskiego.
 
Mój kanał na YouTube ma ponad 5 mln wyświetleń, a transmisje na żywo dla maturzystów, które prowadziłam jako gość, na Facebook Maturalni.com, przyciągały setki widzów.
 

Sprawdź jak mogę pomóc Tobie w nauce angielskiego!

Moją misją jest wspieranie w nauce angielskiego osób, które uczą się samodzielnie i są zdeterminowane osiągnąć spektakularne efekty w możliwie jak najkrótszym czasie, dlatego stworzyłam gamę różnych produktów darmowych i płatnych, które pomogą Ci w osiągnięciu wymarzonego poziomu angielskiego!

Co mówią moi uczniowie:

"Zrozumiałem jak używać czasów, dopiero, kiedy Sandra mi je wytłumaczyła. Teraz nie sprawiają mi już problemów, a dzięki sposobom nauki jakie mi zaproponowała, nie tylko umiem je w testach, ale wykorzystuję w mówieniu!"
Kamil
28 lat
5/5
"Dzisiaj zdawałam egzamin ustny i zdałam go na 100%. Po podaniu wyników egzaminujący pochwalili mnie nawet i powiedzieli, że moja wypowiedź była bardzo nieszablonowa.
Magda
19 lat
5/5
"Podejmowałam naukę angielskiego wiele razy, ale dopiero ucząc się z Sandrą dokonałam przełomu. Nagle cała gramatyka stała się prosta i zrozumiała. Kiedyś zastanawiałam się po co komu tyle czasów. Dziś używam ich niemal codziennie."
Basia
42 lat
5/5

Pobierz bezpłatny mini-ebook

i sprawdź jak pozbyć się blokady językowej!

  • Dowiesz się jakie są możliwe przyczyny blokady językowej.
  • Poznasz 6 zachowań, które powstrzymują Cię przed osiągnięciem wymarzonej płynności.
  • Dowiesz się, jak wyeliminować te zachowania i czym je zastąpić.
  • Poznasz 4 filary najskuteczniejszej metody nauki j. angielskiego.