Dziękuję Ci za dołączenie do warsztatów „Zaplanuj swoją naukę angielskiego„. E-mail z instrukcjami otrzymasz w ciągu 15 min

Zanim jednak zamkniesz tę stronę, zapoznaj się z ofertą kursu, który przygotowałam dla każdego, kto chce w stosunkowo krótkim czasie, zdecydowanie poprawić swoją płynność w mówieniu!”

Zacznij płynnie mówić po angielsku

i używać czasów w praktyce!

CZUJESZ STRACH I NIEPEWNOŚĆ, KIEDY MASZ COŚ POWIEDZIEĆ PO ANGIELSKU?

Uczysz się słówek i gramatyki, ale masz wrażenie, że stoisz w miejscu i nigdy nie uzyskasz wymarzonej płynności? Też byłam w tym miejscu. Nie tylko ja, ale prawie każdy z moich uczniów.

Ten problem na pewnym etapie dotyka każdego, kto uczy się angielskiego. Przerabiasz dziesiątki zadań gramatycznych, zakuwasz słówka, ale jak masz coś powiedzieć to język staje Ci kołkiem w gardle i zastanawiasz się na każdym wypowiedzianym słowem. Musisz wiedzieć, że sama “pamięciowa” nauka w angielskim to za mało.
 
Jeżeli nie chcesz stresować się przed każdym spotkaniem biznesowym z obcokrajowcami, albo móc spokojnie i z przyjemnością porozmawiać ze studiującymi z Tobą osobami z wymiany, możesz zyskać upragnioną płynność a co za tym idzie pewność siebie w rozmowach po angielsku.
 
Po przejściu mojego kursu SPEAK PRO, przeniesiesz Twój angielski na zupełnie nowy poziom, zaczniesz mówić i używać czasów (i nie tylko) właśnie w mówieniu!

Czy kurs jest dla Ciebie?

Twój poziom angielskiego to B1-B2

Ze względu na poziom zadań i tematykę modułów, osoby na tych poziomach najlepiej sobie poradzą i będą też mieć okazję do rozwinięcia słownictwa!

Chcesz pozbyć się blokady językowej

Kurs opiera się na mówieniu. Jeśli unikasz mówienia po angielsku w życiu codziennym, to tutaj się nie wymigasz!

Chcesz mówić płynnie po angielsku

Intensywność kursu sprawi, że Twoja płynność wzrośnie znacznie. Wskazówki w kursie podpowiedzą Ci, jakich konstrukcji gramatycznych i wyrażeń użyć w danej sytuacji!

Nauka mówienia Systemem WHO

WHAT

Nie musisz zastanawiać się co mówić, dostajesz gotowe zadania i pytania, na które odpowiadasz!

HOW

Przy każdym zadaniu dostajesz wskazówki jakich konstrukcji gramatycznych i/lub wyrażeń użyć!

OFTEN

Kurs to intensywne 14 tygodni mówienia, więc mówić będziesz w zasadzie każdego dnia!

Co osiągniesz po przerobieniu kursu SPEAK PRO?

Płynne mówienie to cel niemal każdego, kto uczy się angielskiego. Jest to też zazwyczaj największe wyzwanie. Kurs SPEAK PRO jest tak pomyślany, żeby w ciągu 14 tygodni maksymalnie intensywnie wykorzystać czas na mówienie. 

O autorce

Sandra Winiarska – od 2005 naucza języka angielskiego, edukatorka internetowa i twórczyni kursów online.

Jest ekspertką w dziedzinie nauczania angielskiego, osobiście pracowała z ok. 100 uczniami w czasie indywidualnych zajęć. Z pośrednictwem Internetu pomaga setkom tysięcy osób opanować zawiłości angielskiego. 
 
Przygotowała też do matury tysiące zadowolonych uczniów  za pomocą swoich kursów.
 
Sandra przywiązuje dużą uwagę do dobierania odpowiednich metod nauki oraz właściwego nastawienia do uczenia się angielskiego.
 
Kanał Sandry na YouTube ma ponad 5 mln wyświetleń, a transmisje na żywo dla maturzystów, które prowadziła jako gość na Facebook Maturalni.com, przyciągały setki widzów.

Opinie moich uczniów:

“Dzięki Tobie wreszcie przełamałem barierę w mówieniu! Dziękuję!
Tomek, 28l
“Ucząc się z Sandrą wreszcie zrozumiałam gramatykę i czasy nie są już dla mnie problemem, a to wszystko w bardzo przystępny sposób”

Magda, 38l

“Sandra pokazała mi jak się uczyć angielskiego, żeby pamiętać wszystko na dłużej,”

Ewa, 46l

Spełnij swoje marzenie o płynnym, poprawnym mówieniu!

Co zawiera kurs:

BONUSY:

Łączna wartość kursu GOLD: 3360 zł
Łączna wartość bonusów: 601 zł
RAZEM: 3961

Łączna wartość kursu VIP: 4480 zł
Łączna wartość bonusów: 601 zł
RAZEM: 5081 

CENA DLA CIEBIE


GOLD: 357 zł

VIP: 497 zł 

Wybierz swoją wersję

GOLD

Wartość: 3961 zł

Cena dla Ciebie 357 PLN

Oszczędzasz: 3604 zł!

VIP

Wartość: 5081 zł

Cena dla Ciebie 497 PLN

Oszczędzasz 4624 zł!

Często zadawane pytania:

Kurs rusza 02.01.2023 i trwa 14 tygodni, a dostęp do niego otrzymujesz na 12 miesięcy. Natomiast do wersji Gold możesz dołączyć w dowolnym momencie, po zakończaniu sprzedaży miejsc VIP.

Dostęp do materiałów otrzymujesz na 12 miesięcy.

Każde spotkanie będzie nagrywane i będzie umieszczone w kursie, więc zawsze można wrócić lub obejrzeć, jeśli z jakich powodów nie było możliwości uczestniczenia na żywo. Nawet jeśli Cię nie będzie, to Twoje zadanie będzie również omówione. Zawsze dostaniesz też informacje zwrotną w pisemnej formie.

Kurs zaczyna się od prostszych tematów, takich jak rodzina, dom, praca itp. później wchodzą nieco trudniejsze: np. państwo i społeczeństwo, przyroda i ekologia, nauka i technologia.

Pytania i zadania we wszystkich modułach dostosowane są do osób dorosłych, starałam się też żeby były to tematy, które można poruszyć w czasie rozmowie ze znajomym, czy nawet w small talku w pracy podczas spotkań z kontrahentami. W module o temacie PRACA poruszamy kwestie z rozmową kwalifikacyjną, rozmową z przełożonym, podwładnym czy klientem.

Już teraz podejmij działanie i przenieś swój angielski na nowy poziom!